Kökçen, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde Kemer turizmine kazandırılan Kemer Belediyesi Kültür Evi’nde tarihi objeler, fotoğraflar, belgeler ve eski eşyaların sergilendiğini gördü.
Liman Caddesi’nde Kemer’in kent belleğinin sergilendiği Kültür Evi’nde kendisine ait bir eşyanın olmasını isteyen Kökçen, elindeki 1950 model daktiloyu Kemer Belediyesi’ne getirerek, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin’e teslim etti.
Başkan Yardımcısı Baytekin, duyarlı davranışından dolayı Kökçen’e teşekkür ettiğini söyledi.
Kökçen ise Kültür Evi’ne ufak da olsa katkı sağladığından dolayı mutlu olduğunu kaydetti.
: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı
Gündem
15 Mayıs 2024 - 20:00
1950 model daktiloyu Kültür Evi'ne bağışladı
Kemer’de yaşayan Mehmet Hami Kökçen, 1950 yılında üretilen daktiloyu Kemer Belediyesi Kültür Evi’ne bağışladı.
Gündem
15 Mayıs 2024 - 20:00