Künye

Yayıncı Kuruluş / Publisher Company : 
 

İMTİYAZ SAHİBİ

ÇAVDAR MEDYA RADYO TV REKLAMCILIK HABER AJANSI

 

ADRES 

Fevzi Çakmak Mah. 10758 Sk. Kobisan Sanayi Sitesi No:1 Karatay / KONYA

 

Reklam / Advertise :  Türkiye Haberim -  turkiyehaberim42@gmail.com

 

Yer Sağlayıcı / Hosting :  Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri

 

  Tescil Belge Tarihi : 2012

 

Teknik Destek / Technical Support : turkiyehaberim.com & Şengül Bilgisayar 

 

Telefon : +90 532 680 45 19

 

E-Posta / E-Mail :  iletisim@turkiyehaberim.com – turkiyehaberim42@gmail.com

 

Site Adı : turkiyehaberim.com 

 

EDİTÖRLER

Mustafa ÇAVDAR – turkiyehaberim42@gmail.com ( Görsel Editör ) 

 Mustafa ŞENGÜL – konyatime42@gmail.com ( Haber Editörü ) 

 

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Yaşar SERT – yasartaxi11@hotmail.com

 

HUKUK DANIŞMANI

Av.Mustafa DATLAR

av.mustafadatlar@hotmail.com

İstiklal Mah. Lale Sk. Tuna Sitesi B-7 Blok Kat:2 Daire: 4 Merkez/Afyonkarahisar

 

REKLAM REZERVASYON

( turkiyehaberim42@gmail.com )


YAZILIM

Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri - Haber Yazılımı 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz / istemediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(turkiyehaberim42@gmail.com)

TELEFON

0 532 680 45 19 ( Çavdar Medya Reklam Ajansı )

 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. turkiyehaberim.com yazıların sorumluluğunu almaz.

_____________________________________________

Yayın İlkeleri & Kullanım Koşulları

1- Hakaret, küfür, alay, aşağılama içeren, eleştiri sınırlarını aşan, belgesiz ve delilsiz iftira içeren, ırkçılık-bölücülük ve ayrımcılık içeren, tamamı büyük harfle yazılan, spam ve tekrar yorumlar onaylanmamaktadır. Ancak, -nadir de olsa- teknik aksaklıklardan, gözden kaçan ya da sehven bu yorumlar onaylansa dahi Türkiye Haberim  yasal olarak sorumluluk kabul etmez.

2- Haberlere eklenen yorumlardan, onaylansa dahi yorumu ekleyen kişi ya da ip sorumludur. Türkiye Haberim , bu yorumlardan dolayı hukuki olarak sorumluluk kabul etmez. İlgili yorumla ilgili ip-kullanıcı bilgileri adli makamlarca istenildiği takdirde verilecektir.

3- Haberler ya da haberlere eklenen okuyucu yorumlarıyla ilgili kişisel haklarına ihlal, hakaret, iftira olduğunu düşünen muhatapların, gereğinin incelenmesi ve yapılması için, Türkiye Haberim’in iletişim kanallarından editörlerimizle iletişime geçmeleri ve taleplerini iletmeleri gerekmektedir. Aksi durumda oluşabilecek hukuki ihtilaflarda sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

4- Sitemizde otomatik olarak yayınlanan Adsense reklamlardan ve harici linklerden sitemiz sorumlu değildir.

Bu siteye giren ve yorum yazan bir okuyucu olarak şunları peşinen kabul ediyorum:

“Ip adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.”

 

Privacy Policy

© Copyrigth 2012-2020 turkiyehaberim.com

Tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz .com’a aittir. siteniz .com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar turkiyehaberim.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.turkiyehaberim.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz .com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the turkiyehaberim.com However, sometimes the turkiyehaberim.com uses third parties to process your information. turkiyehaberim.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the turkiyehaberim.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the siteniz .com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use turkiyehaberim.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the turkiyehaberim.com  cookies section of our full Privacy Policy.